دستگاه تصفیه آب - AN OVERVIEW

دستگاه تصفیه آب - An Overview

دستگاه تصفیه آب - An Overview

Blog Article

بسیاری گمان میکنند که وجود پمپ در سیستم های اسمز معکوس برای افزایش فشار آب خروجی است اما این باور کاملا غلط است.

طراحی و ساخت استخر و جکوزی طراحی و ساخت استخر و جکوزی دماتجهیز

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

هزینه خرید اولیه دستگاه تصفیه آب خانگی در قیاس با هزینه خرید مداوم بسته های آب معدنی طی چند ماه جبران خواهد شد.

این سبب می‌شود تا آب معدنی ها نیز حاوی آب آشامیدنی کاملاً سالم نباشند.

پیشنهاد ما این است که فریب عکس‌های دستگاه تصفیه آب خانگی که عنوان می‌شود مخزن آنها «تانک پک» است را نخورید. مورد دیگری که از نظر هیچ شرکت تولیدکننده در ایران اهمیت ندارد، شیر و سه‌راهی ورودی دستگاه است؛ که اغلب از شیر و سه‌راهی‌های پلاستیکی و یا فلزی سبک با جنس روی استفاده می‌شود.

همچنین فیلترهای کیسی کمیاب بوده و قیمت های بیش از اندازه ای نیز دارند و اغلب شرکت های تصفیه آب، خدمات پس از فروش مناسبی نیز برای سیستم های کیسی در نظر نمیگیرند.

به همین علت، دانش شما نسبت به ویژگی های این دستگاه ها می تواند به خرید بهتر و هوشمندانه تر کمک کند.

فيلتراسيون فيزيکي: به معني فشار وارد کردن به آب براي حذف ناخالصي‌هاي بزرگ است.

برای اینکه بتوان فرآیند نمک زدایی آب دریا را انجام داد ، ابتدا باید آن را از طریق ایستگاه های پمپاژ، نزدیک به سواحل گرفته و از طریق کانال ها، چاه ها یا گالری ها به منطقه تصفیه انتقال داد.

یکی از نشانه های خرابی مخزن دستگاه تصفیه آب افت فشار آب خروجی از دستگاه می‌باشد. اگر فیلترهای دستگاه را در زمان مناسب تعویض کرده باشید ولی فشار آب خروجی کم شده باشد، لازم است تا مخزن دستگاه را بررسی کنید.

تمام برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ایران از سیستم اسمز معکوس برای تصفیه ی آب آشامیدنی منازل استفاده مینمایند.

سیستم های ورودی ساختمان دستگاههایی هستند که به ورودی لوله کشی کل ساختمان متصل شده و عمدتا در موتورخانه ها نصب میشوند و یک پیش تصفیه به شمار میروند.

این املاح مفید دستگاه تصفیه آب عبارت اند از کلسیم، منیزیم، سدیم، بی کربنات و… که باید تا حد استاندارد در آب مصرفی روزانه ما وجود داشته باشد.

Report this page